Šicí stroje - jednotlivé značky najdete postupně v dolní části stránky

Připravili jsme pro Vás novou nabídku šicích strojů. Máme obchodní zastoupení a jsme autorizovaní prodejci níže uvedených značek. Prodejna v Ostravě Vítkovicích se specializuje převážně na patchwork a šicí stroje jsou jeho neodmyslitelnou součástí. 

 

 

 Dokážeme Vám najít šicí stroj na míru - podle Vašich přání a potřeb vybereme ten nejvhodnější. Nabízíme stroje pro začínající švadlenky, hobby, profi.....

Šicí stroje  koupíte i v našem e-shopu, stroje posíláme českou poštou a zajišťujeme autorizovaný záruční  i pozáruční servis. Stroje posíláme do 5. pracovních dnů českou poštou.

 

Zajímavější je ale naše nabídka přímého odběru stroje na naší prodejně. Šicí stroj vám zdarma předvedeme. Tato nabídka platí pouze pro šicí stroje zakoupené  u nás.  

Navíc získate bonus:  1.kurz patchworku zdarma

 

Výhodou těchto kurzů je, že objevíte další využití vašeho šicího stroje.....Navíc, ne vše si po předvedení zapamatujete a na kurzech si můžete vše zopakovat a připomenout. 

 

  

                                              

 

 

 Ráda bych představila několik zajímavých šicích strojů.

 

 

 BABY LOCK  nabízí první domácí šicí stroj svého druhu - Sashiko - ruční steh s tradicí

   

 

 

 BABY LOCK Q drive - Quiltovací stroj s extra dlouhým ramenem 45,7cm/18,8" 

S prošíváním máme v naší dílně zkušenosti, tento stroj můžeme pro vás zajistit.

 

      

 

 

 

 

 Jednotlivé druhy šicích strojů budu postupně vkládat do níže zobrazených šuplíčků.  Zde se dozvíte více o vaší oblíbené značce a usnadní vám to koupi nového šicího stroje.  Nahlédněte do tabulek a porovnejte si parametry šicích strojů.