Milé zákaznice, připravila jsem pro Vás nabídku šicích a vyšívacích strojů Brother. V případě osobního odběru stroje na naší prodejně, vás zdarma na stroji zaučíme a získáváte také navíc kurz patchworku.  Nahlédněte do katalogu našich produktů a příslušenství (níže).

 

 

 

 

Šicí stroje, vyšívací stroje, overlocky a coverlocky japonské značky Brother patří ke světové špičce a těší se velmi dobré oblíbenosti právě pro svou skvělou ergonomii (velmi dobré využití kvalit strojů a jejich ovládání). Šicí stroje Brother jsou dodávány s velmi podrobnými návody a kompletní výbavou pro okamžité používání. Pouze šicí stroje Brother jsou vybaveny patentovanými navlékáčky, které skutečně samy navlečou. Celokovové konstrukce šicích a vyšívacích strojů, overlocků a jejich kvalita provedení zvládají prošívat velmi silné i různorodé materiály. Šicí stroje Brother jsou rozšířeny po celém světě a získaly řadu ocenění v několika kategoriích na různých kontinentech.

Šicí stroje, vyšívací stroje, overlocky a coverlocky - skutečně to nejlepší pro vás a vždy na vaší straně.

 

        

 

V katalogu produktů najdete  ceny a můžete si porovnat parametry šicích strojů. Nabídka šicích strojů Brother je v našem e-shopu. V případě že některý typ stroje na stránkách neobjevíte, stačí nám zavolat a my vám jej objednáme. http://www.patchwork-cz.com   Stroje máme na prodejně k vyzvednutí do 3 pracovních dnů, individuálně se domlouváme se zákazníky na zaučení a předvedení stroje. Samozřejmě stroj můžeme zaslat i tak, jak je zvykem u velkých internetových e-shopů. Přesto, ale zákazníci upřednostňují osobní odběr.

 

                                S přáním hezkého dne Danuše Březinová , Váš prodejce šicích strojů.