KAMENNÁ PRODEJNA:
ST: 9-12 / 13-16.30hod
ČT: 9 - 16.30hod
PÁ: ZAVŘENO
- Úvod
- LÁTKY Z BRAZÍLIE - Fuxicos e Fricotes
- Bavlněná metráž PL 018
Bavlněná metráž PL 018

- Kompletní specifikace
Bavlněná metráž PL 018skladem239 Kč/ ks198 Kč bez DPH
PL 018
Tento panel můžete objednat s doplňkovou látkou
Hledáte okouzlující kolekci?
Našli jste ji ! Kolekce Amo Aplique se vyznačuje potisky, které vytvářejí neuvěřitelnou kompozici, a s panely můžete bez problémů vytvořit i nádherné tašky
Exkluzivní látky z Brazílie Panel obsahuje: Panel 60x 150 cm
Na panelu najdete 2 řady s motivy country 10obrázků
Můžete koupit i doplňkovou látku se střihy na taštičky.
Nově pro vás začínáme dovážet kvalitní látky z Brazilie , digitální potisk na 100% bavlně
Každá z látek má k sobě ucelenou kolekci, kterou můžete vzájemně mezi sebou kombinovat.
Předtištěné panely stačí jen vystřihnout a ušít, už nemusíte pracně shánět střihy na kosmetické taštičky, batůžky, prostírání, zástěry nebo kabelky. Stačí si zvolit vhodnou výztuhu, kterou vám můžeme ke každému panelu doporučit.
Také můžeme poradit kde najdete návody k šití.
Fuxicos a Fricotes začali svůj příběh v roce 2004, kdy se matka a dcera rozhodly otevřít obchod s řemesly. Léta se učily malování, šily látkové panenky, patchwork, vždy s velmi velkou chutí a podle neustále se měnících potřeb trhu. Zúčastnili se veletrhů po celé zemi, které přinesly další práci na rozvoji firmy. Navrhují nové tkaniny, které se dnes prodávají v různých obchodech a ateliérech po celém světě. Doufáme, že se vám líbí, začali jsme spolupracovat a časem pro vás budeme mít také další novinky.







